Zimná bunda je užitočný doplnok pri prechádzkach v zime a snehu. Skladá sa z 3 vrstiev (šuštiak, vatelín, fleece). Nepremokne, neprefúka, zahreje. Výhodou je jednoduché obliekanie - na suchý zips okolo krku a okolo podbruška, oboje zaistené plastovou sponou. Súčasťou zimnej bundy sú tiež popruhy k zadným končatinám psa, vďaka čomu oblečok lepšie priľnie k telu. Nechýba ani očko na prevlečenie chvostíka. Ďalšou prednosťou je otvor v golieri pre pripnutie vodítka k obojku.

 

Dôležité informácie:
1) Pri meraní psa odmerajte prosím skutočnú vzdialenosť od kohútika po koreň chvosta. V žiadnom prípade nepridávajte centimetre NAVIAC. My s rezervou počítame.

2) Možné prať v práčke do 30°C. Neodporúčame sušiť v sušičke.

Dostupné farby: ružová, hnedá, tyrkysová, army (maskáčová), žltá, červená, neon zelená, neon oranžová, modrá, čierna.

Príklad pre správny výber: dĺžka chrbátika 30cm je vhodná pre psíka s chrbátikom 26-30cm. Veľkosť 55cm je zase vhodná pre psíka 51-55cm. (Príklad: psík má dĺžku chrbátika 53cm, zvoľte veľkosť 55cm).


V prípade, že sa jedná o psíka veľmi atypických rozmerov - napríklad jazvečík, alebo bulloidné psíky (väčší hrudník v pomere k veľkosti psíka), napíšte nám do poznámky prosím rozmery psíka. My, ak to bude potrebné, oblečok bezplatne upravíme na mieru.

  • obvod krku (v mieste, kde nosí obojok),
  • obvod hrudníka (v najširšom bode)
  • dĺžku chrbátika (od kohútika po koreň chvosta).


Snažíme sa mať skladom čo najviac oblečkov, preto odporúčame pozrieť aj našu sekciu !!!SKLADOM!!! Možno tam nájdete vami vyhovujúcu veľkosť a farbu, ktorú sme schopní okamžite odoslať a nemusíte čakať na ušitie. :)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Zimná bunda - JEDNOFAREBNÁ

  • Výrobca: ZeroDC.sk
  • Kód produktu: 001
  • Dostupnosť: 14 pracovných dní
  • 23.00€


Dostupné možnosti