Poštovné

Všetky naše zasielky sú odosielane prostredníctvom slovenskej pošty. Tovar je balený do plastových nepriehľadných obálok. Vaše objednávky odošleme väčšinou ako doporučený list. 

Cena poštovného

  • Slovenská republika – 2.50 €
  • Česká republika – 6,9 €
  • Ostatné štáty EU – 9,9 €
  • Mimo EU – 16,9 €

Doprava zdarma

V rámci Slovenskej republiky poskytujeme poštovné zdarma od hodnoty nákupu 49 €

 

 

Možnosti platby

Platba bankovým prevodom

V našom eShope poskytujeme platbu prevodom na náš bankový účet. Po objednávke Vám pride mail s faktúrou vo formáte pdf. Tu môžete využiť QR kód Pay by Square pre platbu. Pre lepšiu identifikáciu a rýchle vybavenie vašej objednávky, ako variabilný symbol prosíme uveďte číslo faktúry. Táto forma platby je bez poplatku.

Dobierka

Pri dodaní zásielky na Slovenskú alebo Českú republiku, môžete využiť možnosť platby formou dobierky. Za vašu objednávku zaplatíte na pošte pri prebratí zásielky. Táto forma platby je spoplatnená – 0,80 €

Info o dodaní do Vianoc

Milí zákazníci, vzhľadom na množstvo objednávok vieme garantovať dodanie do Vianoc iba pre objednávky prijaté do 24. novembra (vrátane). Objednávky samozrejme môžete odosielať aj potom, nevieme však už zaručiť ich včasné odoslanie. Informácia sa netýka produktov, pri ktorých je uvedený stav SKLADOM. Tie odosielame v priebehu 1-2 pracovných dní až do Vianoc.
Tím ZeroDC.sk

You have Successfully Subscribed!